ČESKÝ SVAZ TĚLESNÉ VÝCHOVY
ekonomicky servis
avon_akce
tabata_2018
 
Copyright © 2009 - 2018 AEROBIC-CL.CZ
AEROBIC JE…
skupinové aerobní cvičení při hudbě. Hudba je nezbytnou součástí! Je speciálně upravovaná. Výběr ovlivňuje intenzitu cvičení a vytváří celkovou atmosféru a v neposlední řadě motivuje.
AEROBIC …

a) udrží nebo zlepši fyzičku
b) udrží nebo zlepší zdravotní stav
- zlepší kardiorespirační vytrvalost
- sníží krevní tlak
- sníží hladinu škodlivého cholesterolu
- odbourá podkožní tuk
- odstraní napětí a deprese
- ovlivní hladinu krevního inzulinu
- zvětší kapacitu plic
- zvětšuje hustotu vlásečnic
- zvětšuje přísun krve ke svalům
- zrychluje mobilizaci tuku
c) udrží nebo zlepší svalovou sílu a vytrvalost

U NÁS SI ZACVIČÍTE…
AEROBIK - Kondiční cvičení (krokové formace) při hudbě, intenzita a obtížnost je přizpůsobena klientům, kteří lekci navštíví. Význam: rozvoj oběhové soustavy, zvýšení úrovně vytrvalosti, výkonnosti a splování tuků. Příznivě ovlivňuje funkci a strukturu pohybového ústrojí a pozitivně působí na nervovou soustavu.
BODYSTILING - Polovinu lekce klasický aerobik ve středním tempu a zbytek lekce posilování s využitím fitness nářadí. Význam: redukce nadváhy, zlepšování svalové vytrvalosti a zpevnění celého těla.
AEROBIK DANCE - Krokové formace stavěné do zajímavých, zábavných choreografií, kde se využívají různé cvičební prvky, nebo taneční prvky s využitím improvizace. Význam: rozvoj oběhové soustavy, splování tuků, koordinace rukou a nohou, orientace v prostoru, není vhodný pro úplné začátečníky vzhledem k složitějším choreografiím a vyššímu tempu.

Když přijdete na hodinu aerobiku, zjistíte, že instruktor na Vás chrlí nějaké anglické názvy. Pro nováčky je to většinou nepříjemné překvapení. Přišli jste přece sportovat, odreagovat se, nahnat fyzičku, zhubnout a místo toho se topíte ve vlně anglických názvů. I tady platí otřepané, neklesejte na mysli a VYDRŽTE ! Sami poznáte, že stačí nastavit pravidelnost a po několikáté návštěvě tohoto typu cvičení budete v obraze! Vlna, která vás ještě před třemi měsíci topila, je dnes koráb, který vás nese s patřičnou elegancí, chutí a radostí po hladině vpřed