ČESKÝ SVAZ TĚLESNÉ VÝCHOVY
ekonomicky servis
avon_akce
tabata_2018
Copyright © 2009 - 2018 AEROBIC-CL.CZ
Pilates Česká Lípa
NATÁLIE NEFEDOVÁ
Po narození druhého syna jsem začala trpět velkými bolestmi zad, to byl velice zásadní okamžik pro mou budoucí sportovní dráhu.
Abych se zbavila bolesti, začala jsem plavat, ale to nepomáhalo, má pozornost se upřela na Pilates, při tomto cvičení se úspěchy dostavily poměrně rychle, záda bolela méně. Pilates mě navíc nesmírně bavil a já se do tohoto druhu cvičení zamilovala. Časem mi Pilates pomohl zpevnit centrum těla (core), vytvarovat postavu, cítit se lépe, lehce a uvolněně, ale hlavně bolesti zad díky němu ustoupily úplně.
Po několika měsících cvičení jsem pochopila jak moc mě Pilates obohatil a chtěla jsem aby se stejně jako já cítil každý, stala jsem se Instruktorem cvičení Pilates a začala předcvičovat v mateřských centrech a sportovních střediscích.
Jsem šťastná, když to, co dělám přináší radost i někomu jinému a moje cvičenky odchází z lekce s úsměvem a těší se na příští lekci.

Sportovní Motto:
“Jste silnejší než si myslíte”
(you’re stronger than you think)
“Vy vždy můžete být lepší, než jste teď”
(you can always be better than you are now)
“ Dokážete to”
(you can do it)


Licence:
Instruktor cvičení PILATES Akademie J.A.Komenského (Česká Lípa)
Mou rodnou zemí je Bělorusko, kde jsem vyrůstala. Již od dětství mě bavily různé druhy fitness (Shaping, Rope jumping, sportovní aerobic apod.), v dospívajícím věku mě oslovlilo cvičení v posilovně.
Během studia na universitě bylo mým přáním a cílem stát se fitness trenérkou na profesionální úrovni, proto jsem začala studovat na Běloruské státní univerzitě tělesné výchovy obor fitness trenér.
Po narození prvního syna byla bohužel na nějakou dobu moje sportovní aktivita přerušena, nejen kvůli krásným mateřským povinnostem, ale kvůli přestěhování do ČR.