ČESKÝ SVAZ TĚLESNÉ VÝCHOVY
ekonomicky servis
avon_akce
tabata_2018
Copyright © 2009 - 2018 AEROBIC-CL.CZ
SLOVO ÚVODEM

Nevím jak to dělají ostatní trenéři, kteří mají weby a reference nabité fotografiemi klientů vyfocených v plavkách a do půl těla (prosím tímto o radu
:-) ), já se ve své praxi setkávám s klienty a klientkami, kteří si nepřejí dělit se o své soukromí s veřejností a vystavovat svoje fotografie na obdiv, proto zde budeme maximálně respektovat soukromí všech klientů.
Těm, kteří se podělili alespoň o informace s ostatními patří můj velký dík a velká gratulace, že se dokázali poprat hlavně sami se sebou a se „mnou“.
:-)
Doufám, že svými příspěvky pomohou nerozhodným v rozhodování a navíc budou vzorem, inspirací a motivací pro ty, kdo chtějí, nebo musí začít něco dělat se svým tělem, psychikou a zdravým životním stylem.

                                                                                          
Srdečně zdraví Andy

 
Petra
Jmenuji se Petra a můj problém byl v tom, že přestože jsem se věnovala 3x týdně různým druhům sportu, váha nešla dolů. Cítila jsem se psychicky špatně. Při zkoušení oblečení v kabince obchodu jsem byla zpocená, ufuněná a hlavně naštvaná sama na sebe. Vyzkoušela jsem různé typy diet, ale vždy jsem nabrala dvojnásobek toho, co jsem shodila. Jednoho dne jsem se rozhodla, že přijdu na kloub tomu, proč váha nejde dolů. A proto jsem oslovila Andy.
Okamžitě jsme začali spolupracovat. Její stále pozitivní nálada a velmi odborný a profesionální, ovšem lidský přístup mě nadchl. Andy byla trpělivá a vždy mi zodpověděla mé dotazy. Při této spolupráci jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí. Nyní už vím, že chyba byla ve špatném stravování a také v tepové frekvenci. Teď už mi není jedno co jím a jak cvičím. Po dvanácti týdnech upraveného jídelníčku a pohybové aktivitě 4x týdně jsem shodila 6kg a na obvodu pasu 8cm. Tuky v těle mi jdou dolů, ale svalovina stoupá. Co je pro mě nejhlavnější, že se cítím psychicky lépe. A navíc lidi v mém okolí si všímají úbytku váhy. A řekněme si upřímně, komu by se to nelíbilo. :-)

Věk:
28 let
Výška:
161cm
Cíl: cítit se lépe pohybově a zredukovat tělesnou hmotnost o 10-15 kg
                           za rok
Využité služby: diagnostika, jídelníček, kolektivní cvičení, osobní trénink.

vstupní míry 1.měsíc 2. měsíc 4. měsíc
váha / kg 82,8 80,7 78,9 76,6
tělesný tuk / %    40,6 40,1 38,2 36,1
svalovina / % 27,2 27,2 28,1 29,2
BMI 31,9 - - 29,6
V.T, / % 7 - - 6
hrudník / cm 108 - - 102
pas / cm 89 - - 81
pas / cm 114 - - 112
Dodatek trenéra:
Když se Pěťa rozhodla něco změnit, myslela to opravdu vážně a to se u každého konstatovat nedá ! Je svědomitá, nebojí se dřiny, pravidelně cvičí jak má a pravidelně se stravuje jak má a nesejde z cesty, proto váha klesá jako v katalogu a určitě je všem jasné, že bude brzo v cílové rovince !
Káča
  Ahoj,
jmenuji se Káťa, osobního trenéra jsem oslovila, když  jsem zhubla svá přebytečná kila, ale bohužel jsem to trochu přepískla, nevěděla jak hubnutí zastavit a přibrat na normálnější váhu.
Samozřejmě jsem mohla začít jíst kila čokolády a přibrala bych, ale já nechtěla tuk, když už jsem ho tak pracně shazovala dolů. Chtěla jsem svaly! :-) A tak jsem oslovila Andy, udělala mi diagnostiku a řekla mi jaký bych měla mít příjem podle toho jaký mám výdej energie. Začali jsme cvičit a ani ne za měsíc jsem přibrala 4 kg a hodnota tuku v těle se dokonce ještě snížila. Takže ani ne po měsíci jsem v podstatě dosáhla cíle :-) Navíc mě cvičení šíleně bavilo! Teda baví! :-)
              Po třech měsících jsem k trenérovi přestala docházet kvůli časové tísni, ale rozhodně jsem na cvičení nezanevřela. Odnesla jsem si spousty tréninkových plánů, které jsme spolu cvičili a v paměti si odnesla spousty cviků, které stále využívám. Na zdravou výživu jsem se "vyprdla", jím na co mám chuť a vážím 54 kg. Doufejme, že to tak i zůstane. Cítím se skvěle. Člověk má při cvičení chvíli jen pro sebe, prostě to přináší dobrý pocit a když má trenéra tak ví jak na to, ví kolik si může dovolit, ví jak cviky provádět aby si neublížil, dovede ho k výsledkům.!
Všem přeji pevnou vůli a především aby je cvičení chytilo tak jako chytilo mě s Andy, pak už to půjde úplně samo! :-)

Věk:
21 let
Výška:
173cm
Cíl: zvýšit tělesnou hmotnost o 4 kg, udržet nízké procento tuku v těle,
zvýšit procento svalové hmoty
Využité služby: diagnostika, osobní trénink

vstupní míry 2. měsíc 3. měsíc
váha / kg 49,3 53,4 53,8
tělesný tuk / % 26,2 22,3 22,6
svalovina / % 28,1 31,2 31,2
BMI 18,2 18,1 18,2
Dodatek trenéra:
Káťa je cílevědomá slečna, která ví co chce, když se do něčeho zakousne nepustí, sladila stravu a pohyb do dokonalosti a tak velice rychle sklidila sladké ovoce :)